Przyjęcia

Przyjęcia okolicznościowe to nasza specjalność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej organizacji spotkań rodzinnych i firmowych.  W stylowej Restauracji Miodowa możecie Państwo spędzić miłe chwile z przyjaciółmi i rodziną, rozsmakowując się w pysznych daniach kuchni europejskiej, polskiej i regionalnej. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniając nie tylko odpowiednio dobrane do okazji menu, ale także dbając o wyjątkową oprawę.

Lubimy nietypowe zamówienia i świetnie się czujemy mogąc sprostać oczekiwaniom Gości. Jeżeli chcecie Państwo zorganizować spotkanie okolicznościowe pracowników, czy kontrahentów - jesteśmy gotowi na takie wyzwanie.

Najbardziej cenimy sobie profesjonalizm i to jest naszym atutem. Uwzględniamy to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania naszych Gości. Wydarzenia wymagające specjalnej przestrzeni i odpowiedniego klimatu możemy zorganizować w sali Pszenicznej, która pomieści nawet 300 Gości.

Oferujemy kilka opcji menu do wyboru. Każdą z nich można dowolnie modyfikować. Gwarantujemy wysoką jakość.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij