Atrakcje okolicy

Atrakcje okolicy

 

Centrum handlowe Wzorcownia / kino / klub / restauracje /kręgle

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta. Centrum powstało na zrewitalizowanym obszarze dawnej fabryki fajansu produkującej niegdyś słynne "włocławki". Oprócz funkcji handlowej Wzorcownia pełni rolę rekreacyjną, skupiając w swojej okolicy restauracje, kino, klub i kręgielnie.

Centrum handlowe WZORCOWNIA, Kilińskiego 3, 87-800 Włocławek

Od hotelu: 400m

 

Paintball / Splatmaster / Archery Tag

Atrakcje dla fanów mocnych wrażeń. Gry zespołowe dla grup w każdym wieku. Paintball dla dorosłych i opcja dla dzieci czyli splatmaster. Nowością jest Archery Tag – Gra Łuczników. Idealna rozrywka dla rodzin i grup.

Wieniec Zalesie

Od hotelu: 8.5km

 

Spływy kajakowe

Atrakcja idealna dla osób kochających przyrodę i chcących aktywnie spędzać czas. Spływy kajakowe organizowane na rzekach Skrwa, Zgłowiączka i Wisła. Trasy dobierane są w zależności od umiejętności i doświadczenia uczestników spływu.

https://www.facebook.com/kajakami/?pnref=lhc

 

Wake Park – nad jeziorem Czarnym

WakePark należy do centrum sportowo - wypoczynkowego położonego nad Jeziorem Czarnym we Włocławku. W swojej ofercie posiada m.in.:

- kąpielisko, wake park, wodny plac zabaw,

- park linowy, plac zabaw, trampoliny, boisko do siatkówki,

- wypożyczalnie sprzętu i kajaków.

Jezioro Czarne, 87-800 Włocławek

Od hotelu: 3,5km

http://wakewloclawek.pl/

 

SKYDIVE Włocławek

Główna baza szkoły spadochronowej Skydive.pl to lotnisko Kruszyn we Włocławku. Duże, trawiaste lotnisko sportowe jest dogodnie położone w centralnej Polsce. Instruktorzy gwarantują niezapomniane widoki z powietrza m.in. dorzecze Wisły, lasy i liczne jeziora oraz miasto Włocławek. Skoki tandemowe z instruktorem organizowane są w każdy weekend od piątku do niedzieli od kwietnia do końca października.

Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn

Od hotelu: 10km

https://skydive.pl/

 

Rejsy po Zalewie Wiślanym

Rejsy odbywają się po Zalewie Wiślanym lecz nie jest to jedyna rozrywka w ofercie włocławskiej przystani. Ponad to możliwe jest wypożyczanie kajaków i smoczych łodzi oraz zabawy związane z holowaniem na nartach wodnych lub innych tego typu atrakcji.

Przystań wodna przy ul Płockiej 187, 87-800 Włocławek

Od hotelu: 7 km

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij